Droom van een zomer - Susan Wiggs books Susan Wiggs

Droom van een zomer - Susan Wiggs
Release: 18 July 2017 | Author: Susan Wiggs

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Niets is meer hetzelfde sinds die kus aan het meer... Met nog twee jaar te gaan, kan Sonnet Romano al bijna alles afvinken van haar to-do-lijstje-voor-mijn-dertigste. Carrière: check! Ze heeft net een prestigieuze reisbeurs in de wacht gesleept. Relatie: ze heeft een vriendje, die iets erg belangrijks doet in de politiek. En haar vader, met wie ze sinds kort contact heeft - ook een punt op het lijstje - vindt hem echt een heel goede partij voor haar. Twee keer check! En dan woont ze ook nog in Manhattan. Wat wil een meisje nog meer? Misschien verliefd - écht verliefd worden? Wanneer haar moeder ernstig ziek wordt, besluit ze baan, beurs en vriendje in de wacht te zetten en terug te keren naar Avalon, het dorpje aan het meer waar ze is opgegroeid. En waar Zach Alger rondloopt, ultrablonde vrijbuiter, talentvol filmmaker, en ooit haar beste vriend. Tot die nacht aan Willow Lake waarin hun monden elkaar plotseling vonden, en aan hun vriendschap een einde kwam. Toch lijkt uitgerekend Zach degene te zijn die haar kan laten zien waar haar hart werkelijk thuis is. En... bij wie!

Télécharger Droom van een zomer - Susan Wiggs vos Ebook Gratuit français Gratuitement en format Epub, PDF, Kindle et utiliser votre lisseuse préférée pour les lire. Livres électroniques gratuits. Romance, Polar, Littérature, Histoire Érotique, Science Fiction, Thriller, Policier, Fantastique. Plus de 900000 livres à votre disposition dans notre bibliothèque.

Droom van een zomer - Susan Wiggs how to download books?

Télécharger Droom van een zomer - Susan Wiggs vos Ebook Gratuit français Gratuitement Droom van een zomer - Susan Wiggs en format Epub, PDF, Kindle et utiliser votre lisseuse préférée pour les lire. Livres électroniques gratuits. Romance, Polar, Littérature, Histoire Érotique, Science Fiction, Thriller, Policier, Fantastique. Plus de 900000 livres à votre disposition dans notre bibliothèque.

  • Your Baby's First Word Will Be DADA
  • The Pioneer Woman Cooks: Dinnertime: Comfort Classics, Freezer Food, 16-Minute Meals, and Other Delicious Ways to Solve Supper!
  • The Art of Frozen 2: (Disney Frozen Art book, Animated Movie book)
  • The Good Egg
  • The Book on Rental Property Investing: How to Create Wealth and Passive Income Through Intelligent Buy & Hold Real Estate Investing!
  • The Alice Network: A Novel
  • The Deserter: A Novel
  • National Geographic Little Kids First Big Book of Animals-
  • The Plot to Betray America: How Team Trump Embraced Our Enemies, Compromised Our Security, and How We Can Fix It
  • You Suck at Cooking: The Absurdly Practical Guide to Sucking Slightly Less at Making Food
  • Medical Medium Celery Juice: The Most Powerful Medicine of Our Time Healing Millions Worldwide
  • The Moment of Lift: How Empowering Women Changes the World
  • Baby, Let's Eat!
  • Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI
  • Llama Llama Red Pajama
  • Where's the Unicorn?: A Magical Search-and-Find Book (Remarkable Animals Search and Find)
  • The Sibley Field Guide to Birds of Eastern North America: Second Edition
  • Diary of a Wimpy Kid # 1
  • Good to Great: Why Some Companies Make the Leap...And Others Don't
  • We Were the Lucky Ones: A Novel
6714 Users Online Now